Πέμπτη, 27 Ιουνίου 2019, 3:12:31 πμ
Τετάρτη, 08 Μαΐου 2019 10:08

Όλα τα ονόματα του συνδυασμού "Παιονία της Προόδου" του Κώστα Σιωνίδη

Γράφτηκε από τον
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(2 ψήφοι)

Όλα τα ονόματα του συνδυασμού "Παιονία της Προόδου" του υποψήφιου δημάρχου Παιονίας Κώστα Σιωνίδη, έτσι όπως κατατέθηκαν στο Πρωτοδικείο.

Το συνδυασμό «Η ΠΑΙΟΝΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΟΔΟΥ» αποτελούν οι παρακάτω υποψήφιοι:

ΣΙΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

     

 α/α

Επώνυμο

Όνομα

 

Πατρώνυμο

Υπ.

     

(Γενική)

1)

ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ

 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΜΠΑΚΑΣ)

του

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2)

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ-ΠΑΠΑΣΤΑΪΚΟΥΔΗ

ΣΟΝΙΑ

του

ΙΩΣΗΦ

3)

ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4)

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΤΑΛΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

του

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5)

ΠΑΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6)

ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΡΗΓΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ)

του

ΦΩΤΙΟΥ

7)

ΠΟΛΥΤΙΔΟΥ

ΕΥΑΝΘΙΑ(ΕΒΕΛΙΝΑ)

του

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8)

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΦΩΤΙΟΣ

του

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

         

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

α/α

Επώνυμο

Όνομα

 

Πατρώνυμο

Υπ.

     

(Γενική)

1)

ΑΛΕΚΤΟΡΙΔΟΥ

ΕΥΔΟΞΙΑ (ΔΟΞΑ)

του

 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

 ΜΑΤΘΑΙΟΥ

3)

ΔΕΛΙΤΖΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ)

του

 ΧΡΗΣΤΟΥ

4)

ΖΩΡΑ - ΜΑΝΤΣΟΥ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

του

 ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5)

ΚΑΠΟΥΤΖΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6)

ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7)

ΝΙΤΣΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

του

 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8)

ΠΑΛΑΝΗ-ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

του

 ΙΩΑΝΝΗ

9)

ΤΖΟΥΡΤΖΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

του

ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΩΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

α/α

Επώνυμο

Όνομα

 

Πατρώνυμο

Υπ.

     

(Γενική)

1)

ΑΡΙΖΑΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

του

ΘΕΟΦΑΝΗ

2)

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ-ΓΡΑΓΚΑ

ΕΛΕΝΗ

του

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3)

ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4)

ΜΟΥΡΤΙΑΔΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

του

ΙΩΑΝΝΗ

5)

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ  (ΝΤΑΦΥ)

του

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6)

ΣΤΕΡΓΙΔΗΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΕΠΟΣ)

του

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΒΑΔΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

α/α

Επώνυμο

Όνομα

 

Πατρώνυμο

Υπ.

     

(Γενική)

1)

ΤΟΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

α/α

Επώνυμο

Όνομα

 

Πατρώνυμο

Υπ.

     

(Γενική)

1)

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

ΧΡΗΣΤΟΥ

2)

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΟΥΛΑ)

του

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3)

ΔΕΠΟΥΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

ΙΩΑΝΝΗ

4)

ΔΗΜΗΤΣΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

του

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5)

ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

του

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6)

ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ)

του

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7)

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΚΟΣΜΑΣ

του

ΣΑΒΒΑ

8)

ΚΑΡΑΘΟΔΩΡΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

του

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

9)

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ

ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

του

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

10)

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

του

ΗΛΙΑ

11)

ΜΑΥΡΙΔΟΥ-ΦΥΛΑΚΤΟΥ

ΧΡΗΣΤΙΝΑ

του

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

12)

ΜΠΑΒΕΛΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

του

ΧΡΗΣΤΟΥ

13)

ΞΗΜΙΤΟΥΔΗ

ΠΑΓΩΝΑ

του

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14)

ΠΕΡΧΑΝΙΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

του

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

15)

ΡΟΥΚΟΥΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

16)

ΣΑΡΙΔΑΚΗ-ΒΛΑΧΟΥ

ΜΑΡΙΑ

του

ΣΙΜΟΥ

17)

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ