Δημοτική ενότητα Κιλκίς / Ενσωμάτωση σταυρών 83,93% (47 / 56 ΕΤ)
Μουρατίδης Χριστόφορος του Ηλία
1.294
Μαυρουδής Σταύρος του Σταματίου
1.281
Χρυσοχοϊδου Χριστίνα του Παύλου
1.033
Ασλανίδης Παναγιώτης του Λαζάρου
827
Ζαραλή Χαριτωνίδου Όλγα του Γεωργίου
810
Λαζαρίδης Γεώργιος (Γκόγκος) του Νικολάου
752
Μπουρμπούκης Νικόλαος του Γεωργίου
735
Ρωμανίδης Παναγιώτης του Δημητρίου
725
Λαζαρίδης Αναστάσιος του Ηλία
712
Γραμματικόπουλος Αθανάσιος του Όθωνα
684
Καπαλτσίδου Σοφία του Βασιλείου
677
Καλεμκερίδης Χρήστος του Δημητρίου
576
Οργιανέλης Θεόδωρος του Ευαγγέλου
560
Αγγελίδου Ειρήνη-Χρυσοβαλάντου (Βαλεντίνα) του Αζαρία
532
Αντωνιάδης Θεόδωρος του Σωκράτη
501
Αμανατίδης Γεώργιος (Μαρτσέλο) του Δημητρίου
492
Φούρας Πέτρος του Γεωργίου
458
Κεσίδου Χρύσα του Αναστασίου
444
Ιωαννίδης Κωνσταντίνος του Ηλία
424
Στεφούδης Γεώργιος του Απόστολου
405
Μιχαηλίδης Βασίλειος του Χαραλάμπους
387
Ακριτίδου Σόνια του Αντωνίου
387
Πιπερίδης Κωνσταντίνος (Πέπερ) του Θεοδώρου
386
Κυριακίδου Κυριακή του Ιορδάνη
378
Μαυρόπουλος Αριστείδης του Γεωργίου
371
Σιδηροπούλου Βασιλική του Ηλία
370
Καπασακαλίδης Θεόδωρος του Νικολάου
366
Νικολαΐδης Δημοσθένης του Ανέστη
365
Πουλτσάκης Στέφανος του Χρήστου
364
Μουταφτσής Μαυροδής του Ιωάννη
330
Στεφανίδης Θεόδωρος του Γεωργίου
325
Παπαδόπουλος Παντελής του Ανδρέα
309
Μιχαηλίδης Γεώργιος του Αχιλλέα
308
Αμοιρίδης Σταύρος του Χαραλάμπου
303
Χαριτωνίδης Στυλιανός του Αλέξανδρου
290
Χριστοφορίδης Κωνσταντίνος του Ιορδάνη
274
Μηναρετζής Κωνσταντίνος του Χαραλάμπους
267
Ακριτίδης Ευθύμιος (Μάκης) του Γεωργίου
245
Κακουλίδης Ιωάννης του Νικολάου
240
Ζαπουλίδου Όλγα του Αδάμ
233
Φωτιάδου Μαρία - Κυριακή του Λεωνίδα
185
Σαραντής Νικόλαος του Δημητρίου
181
Παπαδόπουλος Γεώργιος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
177
Ποζίδου Στολτίδου Χρυσούλα του Γρηγορίου
164
Κοτσιάδου Γαλήνη του Παντελή
157
Αναστασιάδης Παναγιώτης του Σπυρίδωνος
144
Καπασακαλίδης Ιωάννης του Πέτρου
130
Αποστολίδου Γεωργία του Αναστασίου
123
Κομπινόγλου Ευθυμία του Νικολάου
110
Κουσουλέντης Παναγιώτης του Πέτρου
108
Φουλεδάκης Θεόφιλος του Λάμπρου
98
Θανής Απόστολος του Ιωάννη
73
Καπαγιαννίδης Βασίλειος του Τριαντάφυλλου
67
Δημοτική ενότητα Γαλλικού / 94,74% (18 / 19 ΕΤ)
Δημάκη Άννα του Παναγιώτη
802
Σεϊτανιώτης Αλέξανδρος του Χαραλάμπους
696
Στεφανίδης Ανδρέας του ’γγελου
376
Κρεμμύδας Χρήστος του Κωνσταντίνου
338
Παπαδόπουλος Ελευθέριος του Ιωάννη
333
Κυρμανίδης Παναγιώτης του Ευαγγέλου
331
Σοφιόγλου Αθανάσιος του Νικολάου
192
Λάσκαρη Βασιλική του Θεοδώρου
120
Δημοτική ενότητα Δοιράνης / 100% (7 / 7 ΕΤ)
Ποιμενίδης Κωνσταντίνος του Παντελή
321
Φλώρος Χρήστος του Δημητρίου
253
Ντέντας Κωνσταντίνος του Αριστοτέλη
197
Δημοτική ενότητα Κρουσσών / 90,63% (29 / 32 ΕΤ)
Γεωργιάδης Φώτιος του Χαράλαμπου
557
Κωστελίδης Χρήστος του Νικολάου
391
Συμπιλίδης Λάζαρος του Γεωργίου
299
Ανανιάδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
284
Σαββίδης Αναστάσιος του Κοσμά
237
Καρατάσης Στέφανος του Ιωάννη
218
Κεσόγλου Θεόδωρος του Χαράλαμπου
159
Μπεζανίδης Γεώργιος του Νικολάου
95
Δημοτική ενότητα Μουριών / 81,82% (9 / 11 ΕΤ)
Δημητρίου Δημήτριος του Παύλου
507
Δημοτική ενότητα Πικρολίμνης / 90% (18 / 20 ΕΤ)
Βαλμά Γεωργία του Αλέξανδρου
360
Τσερκέζης Ιωάννης του Νικολάου
330
Τσαμπαζλής Ιωάννης του Πέτρου
239
Κιουρτζίδης Χρήστος του Αλεξάνδρου
221
Μπαλτατζίδης Νικόλαος του Αιμιλίου
110
Δημοτική ενότητα Χέρσου / 91,67% (11 / 12 ΕΤ)
Περπερίδης Γεώργιος του Παύλου
635
Τσιρέλης Παναγιώτης του Δημητρίου
385
Κιουρτζίδης Ιωάννης του Αλεξίου
94