Τοπικά Πρωταθλήματα
Οταν ο απώτερος σκοπός σου είναι να προσφέρεις στην κοινωνία της πόλης σου και όχι μόνο, τότε θα πράξεις τα πάντα για να της δώσεις τις καλύτερες συνθήκες! Αυτό πράττουμε 25 πλέον χρόνια και θα συνεχίσουμε να κάνουμε όπως με το νέο υπερσύγχρονο γήπεδο που δημιουργήσαμε!
Εγγραφές στα θερινά τμήματα ποδοσφαίρου έως την Τετάρτη 19 Ιουνίου στον Αλέξανδρο Κιλκίς
Συντάκτης: Eidisis.grΕγγραφές στα θερινά τμήματα ποδοσφαίρου ως την Τετάρτη 19 Ιουνίου. Ολιγομελής ομάδες και προπονήσεις Τεχνικής, Συναρμογής και Δύναμης από την 1η Ιουλίου ως τις 26 Ιουλίου!
Ο Αλέξης Αλεξανδρίδης άμεσος συνεργάτης του Μ. Γρηγοράκη στον Αλέξανδρο Κιλκίς
Συντάκτης: Eidisis.grΟ Αλέξανδρος Κιλκίς είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή του Αλέξη Αλεξανδρίδη στην ομάδα μας, αυτή τη φορά στο πόστο του βοηθού προπονητή!
Τουρνουά Φιλίας Παλαίμαχων ποδοσφαιριστών στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κιλκίς στις 21 Ιουνίου 2024
Συντάκτης: Eidisis.grΒετεράνοι Κιλκισιακού – Σύλλογος Βετεράνων ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης: Φιλικός αγώνας ποσδοσφαίρου για φιλανθρωπικό σκοπό
Συντάκτης: Eidisis.grΒετεράνοι Κιλκισιακού – Σύλλογος Βετεράνων ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης: Φιλικός αγώνας ποσδοσφαίρου για φιλανθρωπικό σκοπό
Εγγραφές στα θερινά τμήματα ποδοσφαίρου ως την Τετάρτη 19 Ιουνίου. Ολιγομελής ομάδες και προπονήσεις Τεχνικής, Συναρμογής και Δύναμης από την 1η Ιουλίου ως τις 26 Ιουλίου!
Συγχαρητήρια δήλωση Δημάρχου Κιλκίς Δημήτρη Κυριακίδη για την άνοδο του Κιλκισιακού στην Γ’ Εθνική Κατηγορία
Συντάκτης: Eidisis.grΣυγχαρητήριο μήνυμα Δημάρχου Παιονίας Κώστα Σιωνίδη
Συντάκτης: Eidisis.grΜετά την ολοκλήρωση των αγωνιστικών υποχρεώσεων των τακτικών πρωταθλημάτων και των κατατακτήριων αγώνων του Κιλκισιακού για την άνοδο στην Γ εθνική κατηγορία, συγχαίρουμε τους αθλητές, τις διοικήσεις και τους φιλάθλους των ποδοσφαιρικών ομάδων «Μακεδόνες Λειβαδίων» και «Απόλλων Πευκοδάσους» για την άνοδο τους στην Α1 κατηγορία του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος του Νομού Κιλκίς και ευχόμαστε καλή συνέχεια την νέα περίοδο 2024 -2025.
Ο Μάκης Γρηγοράκης νέος προπονητής του Αλέξανδρου Κιλκίς
Συντάκτης: Eidisis.grΟ Αλέξανδρος Κιλκίς ανακοινώνει την πρόσληψη στην τεχνική ηγεσία της Ανδρικής Ομάδας του Μάκη Γρηγοράκη! Δεν χρειάζονται συστάσεις για αυτόν τον άνθρωπο, που έχει κερδίσει δώδεκα πρωταθλήματα ως παίκτης, και άλλα τρία ως προπονητής, όλα στην Α1 της ΕΠΣ Κιλκίς!
Ο Σύλλογος Παλαίμαχων Ποδοσφαιριστών «Α.Ο. Κιλκισιακού και Φίλων» συγχαίρουν τον Κιλκισιακό
Συντάκτης: Eidisis.grΤο Διοικητικό Συμβούλιο και τα μέλη του Συλλόγου Παλαίμαχων Ποδοσφαιριστών «Α.Ο. Κιλκισιακού και Φίλων» συγχαίρουν θερμά τον Πρόεδρο, τη Διοίκηση, το Τεχνικό Επιτελείο, τους Ποδοσφαιριστές και όλους τους συντελεστές και συνεργάτες της ομάδας του ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΥ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος 2023/2024 της Α1 κατηγορίας της ΕΠΣ Κιλκίς και την επάξια άνοδο και επιστροφή του συλλόγου της πόλης στην Γ΄ Εθνική Κατηγορία της ΕΠΟ και τους εύχονται καλή επιτυχία στη μεγάλη πρόκληση για τον σύλλογο.