Η αποτελεσματικότητα του καθημερινού μας αγώνα για τη μετάδοση όχι μόνο γνώσεων αλλά και ανθρωπιστικών αξιών, καλλιέργεια δεξιοτήτων καθώς και ψυχαγωγία στα παιδιά μας, οφείλεται στις συλλογικές προσπάθειες ολόκληρης της σχολικής μας κοινότητας. Η υποστήριξή σας και η προσφορά σας σε όλα τα επίπεδα είναι ανεκτίμητη για εμάς. Είμαστε πραγματικά όλοι μας ευγνώμονες . Σας ευχαριστούμε και πάλι!
Η Διευθύντρια
Οι Εκπαιδευτικοί
Οι μαθητές/τριες