«Σας περιμένουμε για συζήτηση και εποικοδομητικό διάλογο! ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ! ΣΤΑΘΕΡΑ ΒΗΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ».
Εκλογικό κέντρο για τις Ευρωεκλογές έστησε στο κέντρο του Κιλκίς η ΔΕΕΠ της Ν.Δ. και μάλλον θα είναι το μόνο κόμμα που προχωρά σε μια τέτοια ενέργεια.
Το εκλογικό κέντρο είναι επί της 21ης Ιουνίου 82 και ο πρόεδρος της ΔΕΕΠ Μηνάς Παπαδόπουλος στέλνει μήνυμα διαλόγου στα μέλη και τους φίλους του κόμματος για τις ευρωεκλογές:
«Σας περιμένουμε για συζήτηση και εποικοδομητικό διάλογο! ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ! ΣΤΑΘΕΡΑ ΒΗΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ».