Την πίτα έκοψε ο Αντιπρόεδρος κ. Παντελής Κωνσταντινίδης ο οποίος αφού πρώτα ευχαρίστησε τους εργαζομένους και τα στελέχη της εταιρείας για την αφοσίωση και την συμμετοχή τους στη θετική και ανοδική πορεία της εταιρείας, ανακοίνωσε την απόφαση της διοίκησης να δοθεί έξτρα πριμ 300 € σε όλους τους εργαζομένους, αναγνωρίζοντας έτσι τη σημαντική συνεισφορά τους και εξέφρασε την πεποίθηση ότι και τη νέα χρονιά θα διατηρηθεί ο δυναμικός ρυθμός επιχειρηματικής ανάπτυξης, τόσο στην εγχώρια όσο και παγκόσμια αγορά.
Τέλος, ευχήθηκε εκ μέρους της Διοίκησης η νέα χρονιά να είναι γεμάτη υγεία, δύναμη και προσωπική ευτυχία για όλους.