Στην εκδήλωση θα τιμηθούν άνθρωποι που προσέφεραν και διακρίθηκαν διαχρονικά στο χώρο του ποδοσφαίρου.
Για το Δ.Σ της Ε.Π.Σ. Κιλκίς
O Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κιλκίς σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την εκδήλωση, που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2023, ώρα 19.00μ.μ., στην αίθουσα δεξιώσεων «ΚΤΗΜΑ ΤΩΝ ΕΥΧΩΝ», 1ο χλμ. Κιλκίς - Αργυρούπολης.
Στην εκδήλωση θα τιμηθούν άνθρωποι που προσέφεραν και διακρίθηκαν διαχρονικά στο χώρο του ποδοσφαίρου.
Για το Δ.Σ της Ε.Π.Σ. Κιλκίς