![konstantinidis_theodosis](/images/stories/prosopa/konstantinidis_theodosis.jpg)
Το μέλος του Π.Γ. της Κ.Ε. του ΚΚΕ και Περιφερειακός Σύμβουλος στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Θεοδόσης Κωνσταντινίδης, θα είναι ο ομιλητής στην καθιερωμένη συνεστίαση της ΚΟΒ Δοϊράνης και της Ν.Ε. Κιλκίς του ΚΚΕ, στο Δροσάτο, το Σάββατο 6 Αυγούστου, στην ταβέρνα «Μουστάκας».
Εμπλουτισμένο θα είναι φέτος το μουσικό πρόγραμμα, που θα περιλαμβάνει «Χάλκινα της Γουμένισσας» και λαϊκο-ποντιακό πρόγραμμα.